tel+421 31 702 0933 tel+421 905 493 902 telfacebook
tel
cart

Pramac

Zrealizujeme kompletnú dodávku vrátane naprojektovania, inštalácie, záručného a pozáručného servisu motorgenerátorov PRAMAC vo výkone 1÷2500kVA.
PRAMAC GENERATORS

PRAMAC je predstaviteľom stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dobre rozvinutou organizačnou štruktúrou, od výroby až po obchod. V priebehu svojej existencie si pomocou robustného rastu na rýchlo sa rozvíjajúcich trhoch vytvoril silnú pozíciu pri výrobe záložných zdrojov, manipulačnej techniky a fotovoltanických článkov.
PRAMAC je mladá a dynamická spoločnosť, ktorá pozorne plánuje svoj vývoj a získava skúsenosti prepojením rôznych výrobných postupov a procesov. Všetko úsilie je sústredené do jedného, hlavného cieľa: poskytnúť lepšie riešenia pre svojich klientov. Vďaka kombinácii tímovej práce, operačnej flexibility s ohľadom na široké výrobné a komerčné zastúpenie a úzku previazanosť so športom a jeho hodnotami, PRAMAC predstavuje novú komerčnú štruktúru, zameranú na dosiahnutie úspechu pri rešpektovaní trhových požiadaviek.
Záložné zdroje PRAMAC prinášajú na trh viac ako 1.300.000 kVA ročne a pri širokej ponuke prevedenia, produkty s výkonom od 1 do 2600 kVA, ponúkajú riešenie pre zabezpečenie neprerušovanej dodávky energie potrebnej či už pri práci alebo zábave. Okrem záložných zdrojov v súčasnosti ponúka aj radu ďalších profesionálnych výrobkov, ako sú vysokotlakové umývačky, zváracie agregáty, PTO generátory, motorové čerpadlá a osvetľovacie systémy, poskytujúce vysokú výkonnosť a spoľahlivosť.
Spoločnosť O.K. Servis SK s.r.o. zastupuje PRAMAC pre Slovensko od roku 2008 v rámci predaja, inštalácii a servisu elektrických zdrojových agregátov.PRENOSNÉ ELEKTROCENTRÁLY

Táto divízia ponúka širokú radu elektrocentrál, zváracích agregátov, motorových čerpadiel, PTO generátorov, vysokotlakových umývačiek a osvetľovacích systémov. Kvalita, efektívnosť a vysoké štandardy produktov sú dosiahnuté použitím moderného dizajnu a výrobných techník, spĺňajúcich medzinárodné smernice pre hluk a enviromentálne znečistenie. Bezpečnosť a spoľahlivosť tejto širokej rady zvyšuje plnenie rovnako profesionálnych ako aj amatérskych potrieb zákazníkov.PRIEMYSELNÉ AGREGÁTY


Divízia Power Engineering sa špecializuje na produkciu širokej a všestrannej rady agregátov od 6 do 2500kVA, schopných uspokojiť všetky aplikácie a požiadavky. Komerčné dohody s niektorými z najdôležitejších priemyselných dodávateľov zaručujú kvalitu, spoľahlivosť a životnosť pre všetky produkty a riešenia. Po úvodných fázach štúdia sú všetky modely starostlivo navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie technické a bezpečnostné štandardy, vyžadované trhom.
Divízia Power Engineering má skúsenosti a technické know-how na zdokonalenie riešení, tak aby splnili všetky požiadavky, či už jednoduché, alebo špecifické.
PRAMAC je schopný poskytovať kompletné riešenia podľa nárokov a požiadaviek jednotlivých trhov.


PRAMAC katalog 2016 EN